Informacje o przedsięwzięciu

Naszą kolejną realizacją będzie kameralny budynek Lofty Norwida. To pierwsza inwestycja po lewej stornie stolicy, na warszawskiej Woli.

Nasz najnowszy projekt to komfort codziennego życia. Dogodna lokalizacja przy ul. Norwida zapewnia szybkie połączenie z Centrum miasta – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

W sprzedaży dostępne będą mieszkania o niestandardowej wysokości w stylu loftów. Duże, panoramiczne okna nadawać będą mieszkaniom wyjątkowego charakteru i klimatu. Zaprojektowaliśmy mieszkania od 30-107 m2 aby każdy mógł znaleźć dla siebie idealny rozkład.

W ofercie przewidujemy również lokale usługowe.

O szczegóły zapytaj doradcy.

Opis

Naszą kolejną realizacją będzie kameralny budynek na warszawskiej Woli. W sprzedaży dostępne będą mieszkania o niestandardowej wysokości w stylu loftów. Duże, panoramiczne okna nadawać będą mieszkaniom wyjątkowego charakteru i klimatu. Zaprojektowaliśmy mieszkania od 30-107 m2 aby każdy mógł znaleźć dla siebie idealny rozkład.

W ofercie przewidujemy również lokale usługowe.

O szczegóły zapytaj doradcy.

Mieszkania

m2      PLN                 

Brak mieszkań spełnijących podane kryteria...

Lokalizacja

W okolicy

Sklep (120 m/ 1-2 min.)

Restauracje/Bary (250 m/ 3 min.)

Ośrodek Sportu i Rekreacji (600 m/ 7 min.)

AptekaApteka (600 m/ 7 min.)

Z przemysłowej dzielnicy Warszawy, Wola stała się nowoczesnym miejscem, które dzięki bliskości centrum miasta stanowi idealny wybór dla osób dynamicznych, młodych osób.

Doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta, posiada również zielone tereny rekreacyjne oraz bogatą ofertę miejsc w których można odpocząć.